یه فیلم خعلی باحال پارسال دیده بودم و امسال فهمیدم قسمت دو ش اومده و خعلی باحال تر شد برام .

اسم : روز مرگت مبارک

سال ساخت اولیش : 2017

دومیش : 2019

دوبله فارسی نشدن و من با زیرنویس دیدمشون .

ژانر فیلمش معمایی و اکشنه (و یکمی هم کمدیه) و توی معرفی بهش ترسناک هم میگن ولی از نظر من که اصلا ترسناک نبود و هیچ صحنۀ ترسناکی نداره 

خلاصۀ داستان : داستان در مورد یه دختره به اسم تِری که توی یه گردش زمان گیر میافته و هرروز که بیدار میشه روز تولدشه و شب یه آدم با ماسک یه بچه میاد و میکشتش و از خواب میپره و باز فردا همون اتفاقای روز قبل تکرار میشه در حالی که بقیه فکر میکنن اولین باره که این روز اتفاق میافته . خلاصه راهکار های مختلفی رو امتحان میکنه تا بفهمه چرا این اتفاق افتاده ولی همه باشکست مواجه میشن و.خلاصه در آخر علت رو پیدا میکنه .

و توی دومی : به نظر من که این قسمتش از قبلیش خعلی باحال تر بود ؛ توی این همون اتفاق دوباره براش میافته با این تفاوت که آدمای دور و برش هم یکم تغییر میکنن . و میفهمه نتیجۀ توی قسمت قبل درست نبوده !! و یه دلیل دیگه داشته که تکرار روزها به طور موقت قطع شده و دوباره به دیروز برمیگرده و به همون شکل روز تولدش بارها و بارها تکرار میشه و بلاخره علت واقعی رو پیدا میکنه ولی برای حلش چن تا مشکل داره (توی این تیکه ، فیلم یه نمه فاز عاشقانه برمیداره ) و .

خلاصه خعلی باحاله دیگه . امیدوارم که دیدینش خوشتون بیاد

روز مرگت مبارک (معرفی فیلم)

ماه فیلم و عبادت :)

روز ,یه ,توی ,خعلی ,میشه ,میافته ,خعلی باحال ,روز مرگت ,من که ,و خلاصه ,رو پیدا

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

در بهشت just science فروشگاه اینترنتی نگین کالا نرم افزار پخش مويرگي پايا مطالب اینترنتی سلام فیلم - مرجع دانلود فیلم ایرانی و سریال ایرانی کویر آباد تم میکر | انجام خدمات تحت وب venuosigrafic علم و معنویت